H ζωή του είναι μια μεγάλη περιπέτεια...
“Δεν υπάκουσα παρά εις μίαν ιδέαν να φανώ χρήσιμος εις τον πλησίον και τον τόπον μου ”. Ο Παύλος Μελάς είναι ο ήρωας αγωνιστής, που έκανε το όνομά του συνώνυμο του Μακεδονικού Αγώνα.
H ζωή του είναι μια μεγάλη περιπέτεια...
“Δεν υπάκουσα παρά εις μίαν ιδέαν να φανώ χρήσιμος εις τον πλησίον και τον τόπον μου ”. Ο Παύλος Μελάς είναι ο ήρωας αγωνιστής, που έκανε το όνομά του συνώνυμο του Μακεδονικού Αγώνα.
«Ζητείται ελπίδα!» Ομιλία του π. Γεωργίου Σχοινά που πραγματοποιήθηκε στο Πανεπιστ…