Χριστουγεννιάτικη δωροέκθεση Αγίου Νικολάου Φιλοπάππου, στο αρχονταρίκι του ναού από 15 έως 25 Δεκεμβρίου (5:00 μ.μ. έως 10:00 μ.μ.), για ζήσουμε τις Άγιες εορτές, δίνοντας αγάπη στους αδερφούς μας.
Χριστουγεννιάτικη δωροέκθεση Αγίου Νικολάου Φιλοπάππου, στο αρχονταρίκι του ναού από 15 έως 25 Δεκεμβρίου (5:00 μ.μ. έως 10:00 μ.μ.), για ζήσουμε τις Άγιες εορτές, δίνοντας αγάπη στους αδερφούς μας.
«Ζητείται ελπίδα!» Ομιλία του π. Γεωργίου Σχοινά που πραγματοποιήθηκε στο Πανεπιστ…