Από αυτή την εβδομάδα οι ομιλίες που γίνονταν κάθε Τετάρτη στην αίθουσα της οδού Ζωοδόχου Πηγής 44 για πρακτικούς λόγους θα γίνονται κάθε Κυριακή. Έτσι την Κυριακή 15/01/23στις 6μμ θα γίνει ομιλία από τον π Γεώργιο Σχοινά.
Από αυτή την εβδομάδα οι ομιλίες που γίνονταν κάθε Τετάρτη στην αίθουσα της οδού Ζωοδόχου Πηγής 44 για πρακτικούς λόγους θα γίνονται κάθε Κυριακή. Έτσι την Κυριακή 15/01/23στις 6μμ θα γίνει ομιλία από τον π Γεώργιο Σχοινά.
«Ζητείται ελπίδα!» Ομιλία του π. Γεωργίου Σχοινά που πραγματοποιήθηκε στο Πανεπιστ…